Porady prawne online

W ramach mojej działalności oferuję możliwość udzielenia pomocy również w świecie wirtualnym. Skorzystanie z usługi, którą świadczy adwokat online, pozwala rozwiązać różne kwestie związane z obowiązującymi przepisami bez konieczności osobistego spotkania się w kancelarii. Przeprowadzam porady prawne online, dzięki którym mogą Państwo uzyskać potrzebne informacje drogą mailową, jak również opinie oraz projekt konkretnej umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, sprzeciwu, apelacji itp.

Na stronie dostępny jest formularz, za pomocą którego opiszesz swój problem i przedstawisz, na czym miałaby skupiać się nasza współpraca.

Internetowe porady adwokackie nie różnią się niczym od standardowej wizyty w gabinecie. Mimo, że dzielą nas ekran komputera i odległość, internetowe usługi prawne nie różnią się niczym pod względem merytorycznym od spotkania w mojej kancelarii i rozwiązywania problemu osobiście.

Na stronie dostępna jest oś obrazująca proces postępowania w przypadku skorzystania z usługi.

 

1

Wybierz interesujący Cię dział prawa i opisz swoją sprawę korzystając z poniższego formularza. Jeżeli charakter sprawy tego wymaga dołącz niezbędne dokumenty. Zadanie pytania jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje!

2

W ciągu 1 godziny od wysłania zapytania otrzymasz od nas wycenę przygotowania porady.

3

Jeżeli zaakceptujesz cenę będziesz mógł dokonać płatności na wskazany numer rachunku bankowego.

4

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności otrzymasz zamówioną poradę na podany adres e-mail. W przypadku niejasności możesz zadawać bezpłatne pytania dodatkowe aż do całkowitego wyjaśnienia problemu.