Jestem adwokatem, dla którego powierzona sprawa jest najwyższym priorytetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałem już od czasów studenckich, pracując w kancelariach na terenie aglomeracji śląskiej. Działałem również w Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Śląskiego. Wiedza zdobyta w kancelariach adwokackich oraz radcowskich, pozwoliła mi uzyskać doświadczenie z wielu gałęzi prawa, w szczególności prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa karnego oraz bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych. W pracy zawodowej w szczególności skupiam się na świadczeniu usług dla klientów indywidualnych. Dzięki temu potrafię nawiązać dobry kontakt z klientem oraz w prosty sposób wyjaśnić i zaproponować rozwiązanie, aby uzyskać zamierzony efekt. Klienci doceniają jasność przekazu i komunikatywność, dlatego w relacjach staram się sprostać tym oczekiwaniom. Zdaję sobie sprawę, że dla wielu osób prawo jest zawiłe, dlatego moim celem jest dążenie do tego, by odbiorca moich usług zrozumiał interesujące go kwestie. Z tego powodu często rozmawiając z moim Klientem, rezygnuję z żargonu prawniczego i stawiam na prostotę.

Jako adwokat wiem, że klient powierzając swoją sprawę oczekuje profesjonalizmu oraz pełnego zaangażowania. Mogę zagwarantować, że w mojej kancelarii te oczekiwania zostaną spełnione.

Kancelarię prowadzę w Jastrzębiu-Zdroju, jednakże świadczę również usługi dla klientów z miast ościennych, a właściwie całej aglomeracji śląskiej, w tym m.in. Żor, Rybnika, Zabrza, Gliwic, Wodzisławia Śląskiego.